Efektyvikomunikacija.lt

Efektyvi komunikacija logo

EFEKTYVI KOMUNIKACIJA

VERSLO KOMUNIKACIJA

NAUJIENLAIŠKIAI

SEO MOKYMAI

Apie

Apie

Efektyvi komunikacija – pamatas sėkmingam verslui internete

„Efektyvi komunikacija“ – tai mokymų platforma, įkvėpta ilgametės skaitmeninės rinkodaros agentūros „Asteri“ draugystės su įvairiausių sričių prekiniais ženklais. Konsultuodami tiek pradedančius bei smulkiuosius, tiek ir nemažą patirties bagažą savo veikloje sukaupusius verslus, puoselėjame ilgametę patirtį bei praktika paremtus patarimus, atveriančius duris į verslo sėkmę internete.

Solidus teorinis pamatas + Praktinės užduotys įgytų žinių įtvirtinimui + Specialisto palyda/patirtis/mentorystė = Efektyvi verslo komunikacija skaitmeninėje erdvėje

Formulė rezultatyviam verslo įvaizdžiui internete skamba išties paprastai. Visgi prekės ženklui pasirinkus šį kelią įveikti savarankiškai, svarbu nepamiršti visų dedamųjų, o, prieš žengiant kiekvieną žingsnį sėkmingo skaitmeninio įvaizdžio link, jį atidžiai pamatuoti ir suplanuoti. „Efektyvi komunikacija“ – kelrodė žvaigždė kiekvienam, ieškančiam praktika grįstų įžvalgų, patikimos strategijos bei eksperto palydos kertiniais jūsų verslo tobulėjimo momentais.

Joana Šaulienė

Kas mes?

Vardas, veidas ir patirtis, slypinti už mokymų platformos idėjos – Joana Šaulienė, skaitmeninės rinkodaros agentūros „Asteri“ įkūrėja, tinklaraščio „Viskas BE“ įkūrėja bei autorė. Joana – 15 metų praktikuojanti skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų profesionalė, kasdien dirbanti su dešimtimis prekinių ženklų ir jų skaitmeninės rinkodaros strategijomis.

Ilgametė patirtis prisidedant prie verslų augimo internete parodė, kad daugumai prekinių ženklų atstovų, ketinančių komunikuoti savarankiškai, kyla itin panašūs klausimai. Visgi atrasti vieningus, patikimus ir konkrečius atsakymus šioms abejonėms išsklaidyti – kur kas sudėtingiau, nei galėtume pagalvoti.

Nuo šiol visa svarbiausia informacija, kurią privalu žinoti besirūpinantiems prekės ženklo autoritetu internete – modernioje mokymų platformoje „Efektyvi komunikacija“. Informatyviai, tačiau konkrečiai, aiškiai ir suprantamai.

Mokymų temos – auginkime jūsų verslo įvaizdį internete

Skaitmeninė rinkodara – kompleksinė sritis, kuriai įvaldyti prireikia ne tik pastangų bei motyvacijos, bet ir gausių laiko resursų. Pažinkime ją pamažu, tačiau užtikrintai – „Efektyvi komunikacija“ aktualiausias temas pristato dozuotai, pažingsniui ir tik apie tai, kas svarbiausia. Šioje mokymų platformoje galėsite įgyti ar gilinti jau sukauptas žinias šiomis temomis:

  • Prekės ženklo komunikacija socialiniuose tinkluose;
  • Socialinių tinklų reklama;
  • SEO pamatai aukščiausioms pozicijoms paieškos sistemose;
  • Naujienlaiškių rinkodara;
  • Turinio rinkodara;

Teorija ir praktika – neatsiejamas tandemas

Ar žinojote, kad žmogus įsimena tik apie 20 % to, ką išgirsta, tačiau net 90 % – to, ką pats išbando praktiškai? „Efektyvi komunikacija“ – erdvė, kurioje ypatingą svarbą įgyja ne tik aiškus veiksmų planas bei vertingi patarimai, bet ir jų pritaikymas individualiai prekės ženklo situacijai.

Vertiname kiekvieno mokymų dalyvio laiką, skirtą savo verslo auginimui, tad kviečiame jį išnaudoti kuo produktyviau:

  • Naujų žinių pasisemsite teorinėse paskaitose.
  • Išgirstus patarimus ir informaciją įtvirtinsite praktiniais namų darbais.
  • Norite sužinoti dar daugiau? Pasirinkusius atitinkamą mokymų paketą kviečiame dalyvauti klausimų-atsakymų sesijose.
  • Ieškote visapusės pagalbos verslo skaitmeniniame kelyje? Pasirinkusius atitinkamą mokymų paketą, kviečiame susitikti individualioms konsultacijoms.