Efektyvikomunikacija.lt

Efektyvi komunikacija logo

EFEKTYVI KOMUNIKACIJA

VERSLO KOMUNIKACIJA

NAUJIENLAIŠKIAI

SEO MOKYMAI

Mokymai – neatsiejama kiekvieno tobulėti bei augti norinčio verslo dalis. Šiandieninėje greitai kintančioje verslo aplinkoje, kiekvienas verslas turi tikslą tapti pačiu geriausiu rinkoje. Vienas iš patikimiausių būdų šį tikslą pasiekti – nuolat mokytis ir atnaujinti žinias.

Gimus minčiai parengti kursus efektyvios verslo komunikacijos tema, puikiai žinojome, jog sėkmingi ir naudingi mokymai neapsieis be:

 • Internetinės komunikacijos  pagrindų supratimo

Internete yra ne vienas komunikacijos kanalas – kiekvienas iš jų turi savo niuansų, į kuriuos būtina atsižvelgti. Pavyzdžiui, ta pati informacija apie verslą turi būti pateikiama skirtingai, atsižvelgiant į kiekvieno komunikacijos kanalo savitumą.

 • Tikslinės auditorijos išgryninimo

Ar pavyks efektyviai komunikuoti, jei nežinome, kam tiksliai skirta mūsų komunikacija? Tikrai ne – juk parduoti neišsiaiškinus poreikio siūlomam produktui tiesiog neįmanoma. Mūsų mokymuose daug dėmesio skiriama tikslinės auditorijos pažinimui.

 • Verslo pozicionavimo subtilybių

Kaip pozicionuosite savo verslą, taip Jus ir priims tikslinė auditorija. Kaip komunikuoti, kad patrauktumėte svajonių kliento dėmesį? Ką daryti, kad pelnytumėte auditorijos pasitikėjimą? Asmeninis prekės ženklas ir gyvenimo demonstravimas – toli gražu ne vienintelė, nors ir komunikacijos specialistų dažnai akcentuojama, išeitis. Mokymuose supažindiname su kitais efektyviais savęs pozicionavimo būdais.

 • Komunikacijos planavimo

Svarbu suprasti, jog tikrų tikslų ir ženklių rezultatų siekiančiam verslui būtina strategija ir kryptingas komunikacijos planas. Mokymuose atskleidžiame, kaip suplanuoti turinį taip, kad su kiekvienu įrašu vartotojų noras įsigyti Jūsų produktą tik augtų.

 • Vaizdinės komunikacijos svarbos

Ar žinote, kad tai, kas yra estetiška ir vizualiai patrauklu, toli gražu ne visada sužadina norą pirkti ar netgi paspausti ant reklamos? Kaip suderinti estetiką ir motyvaciją įsigyti? Mokymuose plačiai nagrinėjame šią temą.

 • Pažinties su reklamos kanalais

Mokama reklama socialiniuose tinkluose – priemonė, kuri pažįstama daugumai verslų. Tačiau ar šis būdas yra vienintelis ir tinkamiausias Jūsų situacijoje? Galbūt egzistuoja kitų, efektyvesnių alternatyvų? Skaitmeninio marketingo kursai atskleis, į ką atsižvelgti norint pasiekti kanalą, tikslingiausią Jūsų sričiai.

 • Reklamos valdymo subtilybių

Reklama nėra kelių mygtukų paspaudimas, lemiantis sėkmingus rezultatus. Tai – gilus ir daug analizės reikalaujantis procesas, kurį įveikti padeda teorinės ir praktinės žinios. Facebook reklamos mokymai – sprendimas kiekvienam, besidominčiam svarbiausiais reklamos paleidimo aspektais, rezultatų įvertinimu ir veiksmų planu, jei reklamos rezultatai nuvilia.

 • Informacijos apie kokybišką rašytinę komunikaciją

Apie savo verslą komunikuosite socialiniuose tinkluose, tinklaraštyje ar naujienlaiškyje? Visais atvejais svarbu, kad kuriamas turinys būtų įtraukiantis, įtikinamas ir parduodantis. Kaip rašyti, kad pirktų Jūsų prekę ar paslaugą? Mokymuose dalinamės aktualiausiais patarimais tekstų rašymui.

Primename, kad mūsų mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalies, tad įgytas naujas žinias galėsite sėkmingai įtvirtinti praktinėmis užduotimis!

Komunikacijos mokymai turi didžiulę paklausą, tad rinkoje galime rasti ir plačią jų pasiūlą. Visgi neretai nutinka taip, kad, nepaisant didžiulės pasiūlos, tinkamo sprendimo išsirinkti nepavyksta.  Netinkamas formatas, nepriimtinas informacijos pateikimas ar mokymų lygis vartotojus atstumia nuo naujų žinių paieškos, tad ir noro sėkmingai komunikuoti internete.

Mums svarbu, kad komunikacijos mokymai atlieptų kiekvieno verslo poreikius. Sudarant mokymų planą ir struktūrą nesiekėme universalaus, visiems tinkančio sprendimo. Juk, kaip žinoma, kas tinka visiems, tas dažnai netinka niekam. Mūsų komunikacijos mokymai orientuoti į kiekvieno individualius poreikius – atsižvelgdami į Jūsų norus, pasiūlysime optimaliausią variantą pasidalinti skaitmeninio marketingo aktualijomis su Jumis.

 • Skaitmeniniai (online) reklamos kursai visiškai nedomina, o informaciją geriausiai įsisavinate klausydamiesi lektoriaus auditorijoje? Suteikiame galimybę rinktis gyvus mokymus.
 • Taupote laiką ir vertinate galimybę jungtis iš bet kurio pasaulio krašto? Turime platų online mokymų pasirinkimą.
 • Dėl ypač užimtos darbotvarkės ne visuomet pavyksta prisijungti prie mokymų, vykstančių konkrečią dieną ir valandą? Mokytis galėsite žiūrėdami įrašus Jums patogiu laiku.
 • Besimokant Jums būtinas bendraminčių palaikymas? Junkitės prie mokymų grupėse Mastermind formatu, kur ne tik gausite palaikymą, bet ir turėsite galimybę užmegzti daug naudingų pažinčių. 
 • Informaciją geriausiai įsisavinate besimokant individualiai, kai visas dėmesys skiriamas būtent Jums ir Jūsų klausimams? Mentorystė puikiai išpildys šį poreikį.  
 • Rinkodara ir komunikacija Jums – visiška naujovė? Turėsite galimybę rinktis iš mokymų naujokams. 
 • Esate pažengę marketinge, o ryškiausias Jūsų poreikis – gilinti žinias šioje srityje? Jums tinkamiausi mokymai pažengusiems.

Skaitmeninės rinkodaros kursai gana dažnai orientuoti į drąsius ir atvirus ekstravertus, kuriems kalbėjimas į kamerą, atviravimas ir nuolatinis ryšio palaikymas – nesudėtingai įveikiama užduotis. Šie veiksmai įprastai dominuoja komunikuojančių per asmeninį prekės ženklą tarpe. O kaip socialinių tinklų erdvėje elgtis uždariems, savęs rodyti ir atvirauti nenorintiems intravertams?

Didžiuojamės, kad tarp mūsų mokymų pasiūlos yra ir skaitmeninės rinkodaros kursai, orientuoti būtent į intravertus. Nepalaikome požiūrio, kad norint komunikuoti reikia žengti iš komforto zonos, išduoti save bei savo vertybes ir daryti tai, kas visiškai nepriimtina. Gyvenimo transliavimas nėra vienintelis kelias norint sukurti ryšį su auditoriją ir pelnyti jos pasitikėjimą. Kaip komunikuoti išliekant komforto zonoje, jei esate intravertas? Šiam komunikacijos keliui siūlome specialius mokymus.

Mokymai

Rūšiuoti pagal:
Filtrai

Kategorija

Lygis

Joana Šaulienė
Įsigyti 159€ Iki juodojo penktadienio (black friday) liko: D H M S D H M S Mokymų pradžia: rugsėjo 29 d Mokymų pradžia: rugsėjo 29 d Mokymų program...
Pradedantiesiems
6 Pamokos
1 mėnuo
Tik įsigijusiems narystę